SOFFBORD, trä, oktogonalt.

SOFFBORD, trä, oktogonalt.
4483431. SOFFBORD, trä, oktogonalt.

höjd 58 cm, bredd 83 cm.

repor och fläckar på skiva, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 58 cm, bredd 83 cm.

Antal besök: 182