MATSALSMÖBEL, 7 delar, rokokostil, 1900-tal.

4483417. MATSALSMÖBEL, 7 delar, rokokostil, 1900-tal.

Bord höjd 74, bredd/diameter 115, längd inklusive 3 iläggsskivor 262 cm
6 st stolar rygghöjd 93, 45 cm.

Bruksslitage, lösa band, märken, ställvist solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 429