MÄRKLIN, Ånglok med tender, 3093, i originalkartong.

4483341. MÄRKLIN, Ånglok med tender, 3093, i originalkartong.

Längd ca 16 & 10 cm.

Bruksskick. Slitage på kartong. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 16 & 10 cm.

Antal besök: 453