MATSALSBORD, teak, "Öresund", Børge Mogensen, Karl Andersson & Söner.

448282. MATSALSBORD, teak, "Öresund", Børge Mogensen, Karl Andersson & Söner.

Etikettmärkt, diameter 150, höjd 72 cm, 2 iläggsskivor á 55 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 1 138