GUSTAF DAHLGREN, DOSA, silver, Malmö, 1849, 110 g.

4482783. GUSTAF DAHLGREN, DOSA, silver, Malmö, 1849, 110 g.

Diameter 8,2 cm. Förgylld inuti.

Slitage, buckla i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, buckla i botten.

Antal besök: 214