JEAN ROSENGREN. Rosor, olja på pannå, signerad och daterad 1923.

448270. JEAN ROSENGREN. Rosor, olja på pannå, signerad och daterad 1923.

Bildmått 29 x 22 cm.

Jean Rosengren (1894–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 29 x 22 cm.

Jean Rosengren (1894–1965)

Antal besök: 601