DOCKOR, 6 st, 1900-tal, bl.a "Gretl", Hummel.

4482699. DOCKOR, 6 st, 1900-tal, bl.a "Gretl", Hummel.

Längd 26-45 cm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26-45 cm.

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 227