MOTORCYKELMÖSSA, läder, 1950/60-tal.

4482643. MOTORCYKELMÖSSA, läder, 1950/60-tal.

Innermått ca 18 cm x ca 18 cm.

nött, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

nött, använt slitage.

Antal besök: 229