GUNGHÄST, troligen Gemla, 1900-tal.

4482595. GUNGHÄST, troligen Gemla, 1900-tal.

Längd 135, bredd36, höjd 85 cm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 327