MODULSOFFA. Textilklädsel. 1900-talets andra hälft. Tre sektioner.

4482441. MODULSOFFA. Textilklädsel. 1900-talets andra hälft. Tre sektioner.

90x285x110 cm.

Repor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

90x285x110 cm.

Repor, märken, fläckar.

Antal besök: 312