KLÄDSKÅP, plåt, industriell, omkring 1900-talets mitt.

4482355. KLÄDSKÅP, plåt, industriell, omkring 1900-talets mitt.

Höjd: ca 192 cm.
ca 140 x 65 cm.

Slitage & rostangrepp, se foton.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 192 cm.
ca 140 x 65 cm.

Antal besök: 748