VRILSKÅL, björk, 1900-tal.

VRILSKÅL, björk, 1900-tal.
4482330. VRILSKÅL, björk, 1900-tal.

Längd ca 35 cm.
Höjd ca 11 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 35 cm.
Höjd ca 11 cm.

Antal besök: 144