DEKORELEMENT, snidat trä, barock. 1600/1700-tal.

4482241. DEKORELEMENT, snidat trä, barock. 1600/1700-tal.

Dekor med festonger och puttis.
Längd ca 30, höjd ca 24,5 cm.

Åldersrelaterat slitage, maskstunget, torrsprickor sentida hyllplan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 30, höjd ca 24,5 cm.

Antal besök: 494