SOPPSLEV, silver, med träskaft, 1794.

44819. SOPPSLEV, silver, med träskaft, 1794.

Otydliga stämplar. Längd 43 cm.

Slitage, lagning vid fästet, knopp på skaft saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 646