TORSTEN ANDERSTRÖM. olja på pannå, "Kungsljus", monogramsignerad TA.

4481812. TORSTEN ANDERSTRÖM. olja på pannå, "Kungsljus", monogramsignerad TA.

Pannå mäter 76 x 30 cm.
Mått inklusive ram 82 x 36 cm.

Ram med visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pannå mäter 76 x 30 cm.

Ram med visst slitage.

Antal besök: 247