FÅTÖLJER 2 st med fotpallar, Göte Möbler Nässjö, 1900-tal.

44817. FÅTÖLJER 2 st med fotpallar, Göte Möbler Nässjö, 1900-tal.

Rödbrun skinnklädsel.

Slitage. Träimitation på fötter med limlossning. Fläckar. Smärre kantnagg på trästomme.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rödbrun skinnklädsel.

Antal besök: 3 676