EN KINESISK SILVER SMINKSPEGEL.

4481646. EN KINESISK SILVER SMINKSPEGEL.

Med cirkulär fasad kantspegelplatta, namn- och datumgravyrer och dekorerad i relief med bambu. 28,5 cm x 16 cm.

Slitage i proportion till ålder och användning. Några märken, repor och bucklor, se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 116