AKSEL KJERSGAARD. Skrivbord/databord, Odder, No 640, Danmark.

4481640. AKSEL KJERSGAARD. Skrivbord/databord, Odder, No 640, Danmark.

Höjd 73 cm, 83x56 cm

Sektioner justerbara.

Bruksslitage, märken, fläckar, skivan med tidigare spricka och lagning förstärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm, 83x56 cm

Sektioner justerbara.

Antal besök: 349