RAIJA TUULI. akvarell, figurkomposition, signerad.

4481636. RAIJA TUULI. akvarell, figurkomposition, signerad.

Dagermått 35,5x32 cm
Mått med passpartou 70x50 cm.

oramad, fläckar på passpartou.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagermått 35,5x32 cm
Mått med passpartou 70x50 cm.

Antal besök: 189