VÄGGKLOCKA/STATIONSKLOCKA, dubbelsidig klocka, Westerstrands, 1900-tal.

4481589. VÄGGKLOCKA/STATIONSKLOCKA, dubbelsidig klocka, Westerstrands, 1900-tal.

Diameter 36 cm, bredd inklusive fäste 42 cm.

Bruksskick,
Repor och märken.
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick,
Repor och märken.

Antal besök: 491