MAHJONGSPEL, brickor i etui, 1900-tal.

4481493. MAHJONGSPEL, brickor i etui, 1900-tal.

27 x 21,5 cm.

Smärre bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 21,5 cm.

Smärre bruksskick.

Antal besök: 223