SERVERINGSFAT, 4 st, "Skåne", Rörstrand, 1900-tal.

4481477. SERVERINGSFAT, 4 st, "Skåne", Rörstrand, 1900-tal.

Porslin. Längd 23-38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Porslin. Längd 23-38 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 224