HENRY GUSTAFSSON. Skulptur, "Lyftet", signerad.

4481413. HENRY GUSTAFSSON. Skulptur, "Lyftet", signerad.

Tenn och sten, monterad på träsockel. Höjd ca 16 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Henry Gustafsson (1943–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sedvanligt ytslitage.

Henry Gustafsson (1943–2005)

Antal besök: 315