KURIOSA, 4 delar, 1900-tal.

KURIOSA, 4 delar, 1900-tal.
4481248. KURIOSA, 4 delar, 1900-tal.

Gramviktsvåg/pappersvåg, höjd 37,5 cm
Brevvåg höjd 23,5 cm
Teaterkikare
Resestrykjärn, Kronan.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brevvåg höjd 23,5 cm
Teaterkikare
Resestrykjärn, Kronan.

Bruksslitage.

Antal besök: 145