SKÅLFAT och BÄGARE, silver, Thygesen Jacobsen resp. GAB, 1900-tal.

44809. SKÅLFAT och BÄGARE, silver, Thygesen Jacobsen resp. GAB, 1900-tal.

Total vikt ca 600 g. Skålfatets diameter 25,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 373