4 växlad Puch Montana.
Renoverad, matchande nummer.
Brytarlöst tändsystem.
Startar och går.
Dokumentation/kvitton på renoveringar finns.
Tömd på olja / bensin.
Gott skick, startar och går.
Slitage på sadel.
Repor, märken förekommer.
Skada på stänkskydd fram.
Motor ej renoverad.
Litet oljeläckage.
Ingen funktionsgaranti lämnas.
4 växlad Puch Montana.
Renoverad, matchande nummer.
Brytarlöst tändsystem.
Startar och går.
Tömd på olja / bensin.
Gott skick, startar och går.
Slitage på sadel.
Repor, märken förekommer.
Skada på stänkskydd fram.
Motor ej renoverad.
Litet oljeläckage.