MOPED, Puch Montana, 1980-tal.

4480889. MOPED, Puch Montana, 1980-tal.

4 växlad Puch Montana.
Renoverad, matchande nummer.
Brytarlöst tändsystem.
Startar och går.
Dokumentation/kvitton på renoveringar finns.
Tömd på olja / bensin.

Gott skick, startar och går.
Slitage på sadel.
Repor, märken förekommer.
Skada på stänkskydd fram.
Motor ej renoverad.
Litet oljeläckage.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 växlad Puch Montana.
Renoverad, matchande nummer.
Brytarlöst tändsystem.
Startar och går.
Tömd på olja / bensin.

Gott skick, startar och går.
Slitage på sadel.
Repor, märken förekommer.
Skada på stänkskydd fram.
Motor ej renoverad.
Litet oljeläckage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 554