BORD med låda, rokoko, 1700-tal.

448080. BORD med låda, rokoko, 1700-tal.

BORD med låda, rokoko, 1700-tal,
bordsskivan runt 18-1900-tal.
Längd 167 cm,
Bredd 84 cm,
Höjd 73,5 cm.

Slitage,renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

bordsskivan runt 18-1900-tal.
Längd 167 cm,
Bredd 84 cm,
Höjd 73,5 cm.

Slitage,renoverad.

Antal besök: 824