BORD med låda, rokoko, 1700-tal,
bordsskivan runt 18-1900-tal.
Längd 167 cm,
Bredd 84 cm,
Höjd 73,5 cm.
Slitage,renoverad.
bordsskivan runt 18-1900-tal.
Längd 167 cm,
Bredd 84 cm,
Höjd 73,5 cm.
Slitage,renoverad.