4480740. Soffbord/kaffebord från 1990-talet.
soffbord/soffbord/sidobord, metallkonstruktion, vilande rund glasskiva,
Mått ca.: h. 51 cm, diameter 65 cm.
Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, partiella repor och gnidning i glas och ram, partiella flisar/kantstötar.