4480576. MODELLJÄRNVÄG, Fleischmann, Tyskland, 1950-tal.
1 ånglok, 1320, längd 12 cm
1 diesellok, 1335, längd 18 cm
4 godsvagnar, 1455, 1461, 1466 och 1465 BP
4 personvagnar, 1460, 1404, 1402 och 1406
Transformator nr. 514
Räls, växlar, och tillbehör
3 brodelar med fundament
1 hus med invändig ringklocka och kablar
3 träd
1 paket trädgårdsstaket
4 förpackningar dekorationsmedel.
Smärre bruksslitage, husen har lossnat från bottenplattan, ej funktionstestat.