FLASKA, glas, 1900-tal.

FLASKA, glas, 1900-tal.
4480555. FLASKA, glas, 1900-tal.

Höjd 35 cm.

Bruksslitage, invändig beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm.

Antal besök: 129