TRÄFIGURER, 4 st, vettar, kanadagäss, änder.

4480526. TRÄFIGURER, 4 st, vettar, kanadagäss, änder.

Längd från 13 cm till 28,5 cm.

brukslitage, ålderslitage, förekommer nötningar, flisor ur, brott/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 258