AFFÄRSDISK, ek / glas, 1900/2000-tal.

4480521. AFFÄRSDISK, ek / glas, 1900/2000-tal.

Med belysning.
Höjd 120,5 cm.
Längd ca 189 cm.
Djup 83 cm.

Bruksslitage.
Hål gjort i skiva samt gavel.
Nagg i hörn på glasfront.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med belysning.
Höjd 120,5 cm.
Längd ca 189 cm.
Djup 83 cm.

Bruksslitage.
Hål gjort i skiva samt gavel.
Nagg i hörn på glasfront.

Antal besök: 361