BERTIL LUNDQVIST, akvarell, signerad och daterad -53.

4480488. BERTIL LUNDQVIST, akvarell, signerad och daterad -53.

Ram: ca 51 x 59 cm
Akvarell: ca 31 x 39.5 cm.

Normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram: ca 51 x 59 cm
Akvarell: ca 31 x 39.5 cm.

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 176