SPEGELBYRÅ, nyrenässans, 1800/1900-tal.

448032. SPEGELBYRÅ, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Spegelbyrå med lådor
Längd 98, bredd 52, höjd 201 cm.

Sprickor på e ovanliggande lådorna, färgbortfall, repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelbyrå med lådor

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 622