KARMFÅTÖLJER, ett par, 1960/70-tal.

448015. KARMFÅTÖLJER, ett par, 1960/70-tal.

Svart klädsel, stomme av ljus bok. Ryggens höjd ca 80 cm.

Mindre märken. Bruksslitage. Skruvar med rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 578