LOK, 3 st, Märklin 3034 - 3078 och 3080.

4480117. LOK, 3 st, Märklin 3034 - 3078 och 3080.

3 lok i originalkartonger.

Bruksskick, kartonger med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 lok i originalkartonger.

Antal besök: 349