ALLIANSRING, 18 K vitguld med diamanter 0,55 ct w/vs-si. Hans Strömdahl, Stockholm.

448010. ALLIANSRING, 18 K vitguld med diamanter 0,55 ct w/vs-si. Hans Strömdahl, Stockholm.

Sju diamanter inom meanderbård.
Stämplad 0,55 HS kattfot 18 K.
Storlek 14,5/54,5.
Vikt 2,95 g.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 14,5/54,5.
Vikt 2,95 g.

Antal besök: 573