ULF RÖLL LARSEN, Olja på duk, signerad.

4479976. ULF RÖLL LARSEN, Olja på duk, signerad.

ca 80 x 60 cm.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 80 x 60 cm.

Gott skick.

Antal besök: 225