SIGRID RICHTER. Skärbräda, porslin, "Eden", Rörstrand.

4479898. SIGRID RICHTER. Skärbräda, porslin, "Eden", Rörstrand.

Ca 26.5 x 29 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 26.5 x 29 cm.

Antal besök: 196