SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
4479892. SLAGBORD, 1800-tal.

Furu. Genomgående låda i sarg. Två fällbara skivor á 65 cm. Längd ca 104, bredd 42, höjd 76 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Torrsprickor. Mindre skador. Senare renoverat.

Gör en kostnadsfri värdering!
4479892. SLAGBORD, 1800-tal.

Antal besök: 623