HERBARIUM, Nyköping, 1930-tal.

4479820. HERBARIUM, Nyköping, 1930-tal.

Välfyllt herbarium.
Längd 41 cm, bredd 27 cm, höjd 16 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Välfyllt herbarium.

Åldersslitage.

Antal besök: 395