PUNSCHMUGGAR, 6 ST, SILVER.

PUNSCHMUGGAR, 6 ST, SILVER.
4479578. PUNSCHMUGGAR, 6 ST, SILVER.

stämplad CG Hallberg 1956,
l 8 cm,
total vikt 246 gram,
spegelmonogram A.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

stämplad CG Hallberg 1956,
l 8 cm,
total vikt 246 gram,
spegelmonogram A.

Bruksslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
001
Antal besök: 177