PETER DAHL. LITOGRAFI, signerad samt numrerad 59/375.

4479509. PETER DAHL. LITOGRAFI, signerad samt numrerad 59/375.

Bladmått 58x68 cm
Rammått 82x108 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 58x68 cm
Rammått 82x108 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 661