BOKSKÅP, glasdörrar, 1930-tal.

447931. BOKSKÅP, glasdörrar, 1930-tal.

Höjd 145 cm
Längd 143 cm
Djup 39 cm.

Bruksslitage
Mindre repor
Smutsigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 145 cm
Längd 143 cm
Djup 39 cm.

Bruksslitage
Mindre repor
Smutsigt.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 054