4479191. KARIN MOBRING. 6 moduler, lackerad furu, Ikea, modell "Lund", 1970-tal.
1 modul med 4 st lådor
2 moduler med dörr och bakomliggande hyllplan
3 moduler med hyllplan.
Vardera modul ca 60x38 cm, höjd ca 60 cm.
Finns på sida 88 i katalog från 1973.
Bruksslitage. Repor och märken.
En modul saknar bakstycke.