KARIN MOBRING. 6 moduler, lackerad furu, Ikea, modell "Lund", 1970-tal.

4479191. KARIN MOBRING. 6 moduler, lackerad furu, Ikea, modell "Lund", 1970-tal.

1 modul med 4 st lådor
2 moduler med dörr och bakomliggande hyllplan
3 moduler med hyllplan.

Vardera modul ca 60x38 cm, höjd ca 60 cm.

Finns på sida 88 i katalog från 1973.

Bruksslitage. Repor och märken.
En modul saknar bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 modul med 4 st lådor
3 moduler med hyllplan.

En modul saknar bakstycke.

Antal besök: 308