SKÅP MED VITRINÖVERDEL, mahogny, engelsk stil.

4479169. SKÅP MED VITRINÖVERDEL, mahogny, engelsk stil.

Längd 103, bredd 43, höjd 183 cm.

Bruksslitage samt små fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 525