SALSSKÅP, bondrokoko, 1900-tal.

4479024. SALSSKÅP, bondrokoko, 1900-tal.

Höjd ca 191 cm.
Bredd ca 117 cm.
Djup ca 51 cm.

Bruksslitage, smuts, skav & märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 191 cm.
Bredd ca 117 cm.
Djup ca 51 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 450