SERVISDELAR 16 st "Fasan" Gustavsberg.

4478899. SERVISDELAR 16 st "Fasan" Gustavsberg.

6 assietter diameter 17,5 cm
7 tallrikar diameter 24 cm
3 underfat till kopp diameter 13 cm.

bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 assietter diameter 17,5 cm
7 tallrikar diameter 24 cm

bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 495