KITTEL, gjutjärn, 1800-tal.

KITTEL, gjutjärn, 1800-tal.
447873. KITTEL, gjutjärn, 1800-tal.

Botten med dräneringshål. Diameter 42, höjd 38 cm.

Slitage, rost / skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, rost / skador.

Antal besök: 5 960