RESESKRIVMASKIN, ROYAL 120, 1900-talets mitt.

4478614. RESESKRIVMASKIN, ROYAL 120, 1900-talets mitt.

Höjd ca 11 cm
Bredd ca 34 cm
Djup ca 32 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 cm
Bredd ca 34 cm
Djup ca 32 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 124